Konsultacje dietetyczne i Współpraca

 

Witam Cię serdecznie na podstronie dotyczącej współpracy.

Zapraszam Cię do skontaktowania się ze mną, jeżeli jesteś zainteresowana/y podjęciem współpracy w zakresie polecania produktów zgodnych z misją tej strony. Jeżeli Twój produkt jest wysokiej jakości suplementem z jagód, uzupełniającym dietę o wartościowe substancje odżywcze i bioaktywne, prawdopodobnie będę zainteresowana współpracą z Twoją firmą. Rozważę również każdą propozycję współpracy dotyczącej sprzedaży produktów jagodowych za pośrednictwem mojej strony. 

Jeżeli jesteś zainteresowany/a konsultacją dotyczącą diety w Twoich jednostkach chorobowych, napisz do mnie. W odpowiedzi udzielę Ci szczegółowych informacji odnośnie konsultacji dietetycznej on-line. Konsultacja wstępna obejmuje wywiad dotyczący oceny stanu zdrowia wraz z możliwą do przeprowadzenia oceną stanu odżywienia, interpretację wyników badań oraz ocenę Twoich nawyków żywieniowych. W ramach konsultacji właściwej formułuję dla Ciebie indywidualne zalecenia żywieniowe, wskazuję błędy w Twoich codziennych nawykach żywieniowych oraz podaję Ci nowe rozwiązania uwzględniające Twoje preferencje smakowe. Podaję Ci również szczegółowy wykaz produktów zalecanych oraz przeciwwskazanych w Twojej jednostce chorobowej. Odpowiem na Twoje pytania oraz udzielę Ci konsultacji medycznej w zakresie moich kompetencji. 

Zainteresowana/y? Jeśli tak, to napisz proszę pod adres maila, który znajdziesz w zakładce Kontakt, albo skontaktuj się ze mną pisząc wiadomość na funpage’u strony Jagodowa Dolina, na Facebooku. 

 

Jagodowa Dolina – Dietetyk lic. Patrycja Pietrzycka